Samorząd Uczniowski XI LO


Samorząd uczniowski zazwyczaj kojarzy nam się z grupką uczniów, która poza organizowaniem dyskotek szkolnych nie pełni szczególnej roli w życiu szkoły. Obraz tej organizacji w XI LO przedstawia się inaczej. Opiekunem Samorządu jest pani prof. Urszula Chomik-Kraszewska, która nadzoruje jego pracę i służy radą. Oprócz opiekuna występuje również Zarząd, w którego skład wchodzą: Przewodniczący, Wiceprzewodniczący, Sekretarz.

W skład Samorządu wchodzą wszyscy uczniowie szkoły, którzy mają w nim swoich przedstawicieli tzw. Przewodniczących Klas. Zebrania Samorządu organizowane są zazwyczaj co miesiąc, a w razie potrzeby nawet częściej. Nie można mówić o Samorządzie pomijając jego zasługi. Dzięki niemu m.in. powstał Radiowęzeł, który sprawia, że szkolna egzystencja nabiera kolorów w rytm muzyki. Samorząd jest również współtwórcą "Jedenastek", czyli Prestiżowych Nagród XI LO oraz wielu innych imprez, np. Wigilie Klasowe nawiązujące do świątecznych tradycji, Dzień Dziecka, Dzień Nauczyciela, Dni Żaka Jedenastniaka.

Najważniejszym sukcesem Samorządu Uczniowskiego XI LO jest to, że uczniowie widzą jego działalność i postępy, że chcą z nim współpracować.


Zarząd Samorządu Uczniowskiego XILO:

 Przewodniczący SU - Konrad Ochrymiuk 2e

Zastępca Przewodniczącego SU - Oliwia Matys 2f

Zastępca Przewodniczącego SU - Kornel Janiel 3d

Sekretarz - Dawid Rogalski 1c

 


Przedstawiciele SU w Radzie Szkoły:

Konrad Ochrymiuk 2e

Oliwia Matys 2f

Kornel Janiel 3d

 


Radiowęzeł "Jedenaście"

Radiowęzeł JEDENAŚCIE działa aktywnie na wszystkich możliwych przerwach w szkole. Redakcja radiowęzła jest podzielona na sekcje muzyczne pracujące w poszczególne dni tygodnia; muzyka dopasowana jest w ten sposób, by mieściła się w ramach tematycznych audycji: poniedziałek - ROKOWISKO, wtorek - POWAŻNIE-NIEPOWAŻNIE, środa - CHILL I RELAKS/JAZZ, czwartek - OLDSCHOOL i piątek - MIX MUZYCZNY.  Dyżury zmieniane są cyklicznie według harmonogramu.

Grafik

Regulamin radiowęzła

Nasi Partnerzy
logo bursa szkolna 1
https://xi-lo.edu.bialystok.pl/resource/image/361/683/42/39/150x150.png
Bądź z nami na bieżąco!
logo fb
Powrót na początek strony